
Заглушка пластикова для рукава Lay Flat Z-LF3" (Z-LF3")
- В наявності
- Код: 10099
50,33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (95) 176-28-38
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заглушка пластикова для рукава Lay Flat - використовується для того, щоб заглушити гнучкий шланг LayFlat діаметром 3". Застосовується тільки спільно з хомутом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 7 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | Z-LF3" |
| Тип | Заглушка |
| Діаметр шланга підключається | 3" |
- Ціна: 50,33 ₴


