
Стрічка Туман 32 "Golden spray" 1" (50мм) 8 mil (200м) Китай
- В наявності
- Код: GS 502008-7
652,50 ₴/бухта
+380 (95) 176-28-38
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічка Туман "Golden spray".
Діаметр-32мм.
Ширина-50мм.
Товщина стінки-8mill(0,20 мм).
Кількість отворів з секції-11.
Інтервали між секціями-50см.
Робочий тиск-0,2-0,8 bar.
Ширина розпилення-2-6м.
Витрата на 100м-3,7-8,6м3/год
Кількість в бухті-200м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина бухти | 200 м |
| Максимальний робочий тиск | 0.8 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 Бар |
| Робочий тиск | 0.8 атм |
| Відстань між водовипусками/емітером | 50 см |
| Стан | Новий |
| Товщина стінки | 5.08 мм |
| Фільтрація, Меш (Mesh) | 120 |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | стрічка туман |
| Стійкість до ультрафіолету | True |
- Ціна: 652,50 ₴/бухта

