
Хомут силовий TORK 150-162 мм (150-162 мм)
- В наявності
- Код: HD-01
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (95) 176-28-38
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хомут силовий TORK.
Використовується для з'єднань, де потрібна ізоляція з високими ущільнювальними характеристиками.
-Завальцьовані краю хомута запобігають пошкодження з'єднувальних труб.
- Хомут для особливо міцного кріплення та ущільнення труб середнього або високого тиску.
Використовується для з'єднань, де потрібна ізоляція з високими ущільнювальними характеристиками.
-Завальцьовані краю хомута запобігають пошкодження з'єднувальних труб.
- Хомут для особливо міцного кріплення та ущільнення труб середнього або високого тиску.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 162 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 150 мм |
| Область застосування хомута | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Силовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 150-162 мм |
- Ціна: 95 ₴


