
Хомут черв'ячний не перфорований 10-16мм (уп.50 шт) (10-16мм (уп.50 шт))
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10201
259,04 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (95) 176-28-38
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хомут черв'ячний не перфорований (уп.50 шт)
Призначені для фіксації, обтиснення і герметизації різних сполук у гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітропроводів.
- Матеріал: Оцинкована сталь (W1)
- Замковий механізм багаторазового використання, розбірний.
- Гвинт має шестигранну голівку під гайковий ключ комбінований паз, під хрестову і шлицевую викрутку.
Призначені для фіксації, обтиснення і герметизації різних сполук у гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітропроводів.
- Матеріал: Оцинкована сталь (W1)
- Замковий механізм багаторазового використання, розбірний.
- Гвинт має шестигранну голівку під гайковий ключ комбінований паз, під хрестову і шлицевую викрутку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 16 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 10 мм |
| Область застосування хомута | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 10-16мм (уп.50 шт) |
- Ціна: 259,04 ₴/упаковка

