
Хомут черв'ячний не перфорований 70-90мм (уп.10 шт) (70-90мм (уп.10 шт))
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10201
137,03 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (95) 176-28-38
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хомут черв'ячний не перфорований (уп.50 шт)
Призначені для фіксації, обтиснення і герметизації різних сполук у гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітропроводів.
- Матеріал: Оцинкована сталь (W1)
- Замковий механізм багаторазового використання, розбірний.
- Гвинт має шестигранну голівку під гайковий ключ комбінований паз, під хрестову і шлицевую викрутку.
Призначені для фіксації, обтиснення і герметизації різних сполук у гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітропроводів.
- Матеріал: Оцинкована сталь (W1)
- Замковий механізм багаторазового використання, розбірний.
- Гвинт має шестигранну голівку під гайковий ключ комбінований паз, під хрестову і шлицевую викрутку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 90 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 70 мм |
| Область застосування хомута | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 70-90мм (уп.10 шт) |
- Ціна: 137,03 ₴/упаковка


