
Вакуумний Шланг (жовтий) (Ціна за 1 м. п) 3" (75мм) (3" (75мм))
- В наявності
- Код: 10124
322,17 ₴/м
Надсилання здійснюється після повної передоплати!
НАПІРНО-ВСМОКТУЮЧИЙ ШЛАНГ - Міцний, гнучкий та гладкий пластифікований ПВХ для подачі води (легкі умови експлуатації), легких хімічних сполук, використовується у сільському господарстві, промисловості, будівництві.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
■ Висмоктувальні шланги виготовляються з м'якого матеріалу
посиленого твердим ПВХ
■ Залежно від міри застосування мають властивості приймати
будь-яку форму (вигинається).
■ Цей вид шлангів широко застосовується при всмоктуванні пилу
повітря та промислових вод. Відповідають умовам охорони здоров'я
стійкі до тиску та зовнішніх ударів.
ДІЛЯНКИ ВИКОРИСТАННЯ
■ Використовується в роботах, пов'язаних із перекачуванням та всмоктуванням
усіх видів води та різних хімічних речовин
■ Будівельні майданчики
■ Сільськогосподарські угіддя
■ У промисловості
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
■ Робочий тиск 10 Атм
■ Робоча температура -5°C / +60°C
■ Колір : Жовтий;;"Купити Шланг напірно-всмоктуючий (жовтий)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Україна |
| Робоче середовище | Вода, Повітря, Неагресивне середовище, Масло |
| Діаметр | 75 мм |
| Товщина стінки | 4.5 мм |
| Довжина | 25 м |
| Кількість шарів | 1 |
| Армований шланг | Так |
| Колір | Жовтий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип армування | Спіральне |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
| Фізичні характеристики | |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 3" (75мм) |
| Тип виробу | Гофра |
| Матеріал виробу | Полівінілхлорид |
| Область застосування виробу | Вентиляція, кондиціонування, Водопостачання, Деревообробка, Зрошувальні системи, Промисловість, Сільське господарство, Будівництво, Хімічна промисловість |
- Ціна: 322,17 ₴/м
