
Шланг Зебра 1" 20м (1" 20м)
- В наявності
- Код: 10120
1 201,12 ₴/бухта
+380 (95) 176-28-38
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поливальний шланг ЗЕБРА має велику надійність і відрізняється тривалим терміном служби, за рахунок товстих стінок виробу. Несприйнятливий до променів УФ та опадів водоростей усередині шланга. Чи не сплутується, добре ковзає, зберігає форму.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
■ Поливальний шланг із ПВХ
■ Шланг виготовлений з пвх високої якості
■ Мають високу гнучкість
■Еластичний
■Екологічний
ДІЛЯНКИ ВИКОРИСТАННЯ:
■ Присадибні ділянки
■ Будівельні майданчики
■ Сільськогосподарські угіддя
■ Використовуються у всіх видах поливальних робіт
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
■ Робоча температура -5°C / +60°C
■ Робочий тиск 5 bar
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр шланга (") | 1" |
| Діаметр | 25 мм |
| Кількість шарів | 2 |
| Робочий тиск | 5 атм |
| Довжина | 20 м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 1" 20м |
- Ціна: 1 201,12 ₴/бухта

