
Єврогофра 25м 2" (50мм) (2" (50мм))
- В наявності
- Код: 11084
2 008,48 ₴/бухта
+380 (95) 176-28-38
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спіральні шланги еврогофра - прозорий шланг підвищеної еластичності,
застосовується при температурі -15° до +60°С,
розміри єврогофри від 5/8" до 2".
Використовуються під час легких всмоктувальних робіт, у сільському господарстві та секторі індустрії для стічних вод та інших рідин. Не чинять негативного впливу на продукти харчування.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
Гофрований спіральний армований шланг
Виготовлена з еластичного ПВХ
Армування вироблено міцним і жорстким спіральним прутом з ПВХ
Має гладку внутрішню поверхню
Мають експлуатаційну гнучкість завдяки вмісту у своїй структурі м'якого ПВХ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Робоча температура -15°C / +60°C
Робочий тиск 3 bar
Колір: Світло/темно блакитний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Тип армування | Спіральне |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Зовнішня поверхня | Ребриста |
| Основні | |
| Область застосування виробу | Зрошувальні системи, Деревообробка, Сільське господарство, Вентиляція, кондиціонування, Промисловість, Водопостачання, Хімічна промисловість, Машинобудування, Будівництво |
| Робоче середовище | Рідка середа, Неагресивна середа, Вода, Повітря |
| Тип виробу | Гофра |
| Матеріал виробу | Полиэтилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 2" (50мм) |
- Ціна: 2 008,48 ₴/бухта
