
Інжектор для внесення добрива 1"
- В наявності
- Код: VI 0110
116,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (95) 176-28-38
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій для внесення у систему зрошення мінеральних або органічних добрив у розчиненому вигляді. Дія інжектора Вентурі засноване на законі Бернуллі, згідно з яким, при зменшенні перерізу труби збільшується швидкість протоку рідини і падає статичний тиск рідини. У місці звуження трубки Вентурі виникає зона зниженого тиску, за рахунок чого відбувається підсос живильного розчину добрив у систему поливу.
- Він виготовлений з полімерних матеріалів, стійких до агресивних середовищ.
- Інжектор встановлюється в систему на поливання головку, що дозволяє розділяти процеси поливу та фертигації (внесення добрив і хімікатів із зрошувальною водою).
- Потік, що проходить через інжектор, створює негативний тиск (вакуум), який втягує хімічний розчин у канал, де він змішується з проходить водою і вводиться в систему.
Характеристика: - Пропускна здатність інжектора 1" від 1,82 м3/год до 6,34 м3/год
- Всмоктувальна здатність інжектора 1" від 34 л/год до 279 л/год
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр шланга, що підключається | 1" |
| Матеріал | Пластик |
| Зовнішня різьба | 1" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | Інжектор внесення добрив |
| Діаметр різьблення інжектора | 1" |
- Ціна: 116,96 ₴
