
Хомут силовий APRO 17-19 мм (17-19 мм)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10092
19,53 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Хомут силовий APRO у коробці
Призначені для використання у важких експлуатаційних умовах, здатні витримувати високий тиск та глибокий вакуум.
- Служать для фіксації, обтискання та герметизації різних з'єднань у гідравлічних та пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітроводів.
- Застосовуються в автопромисловості, суднобудуванні, сільському господарстві, будівництві, верстатобудуванні.
- Матеріал: Оцинкована сталь (W1)
- Замковий механізм багаторазового використання має запобіжний місток.
- Болт має шестигранну головку під гайковий ключ із спеціальної конструкції та незнімною розпіркою
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 19 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 17 мм |
| Область застосування хомута | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Силовий |
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 17-19 мм |
- Ціна: 19,53 ₴


