
Хомут силовий APRO 29-31мм (29-31мм)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10092
22,05 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Хомут силовий APRO в коробці
Призначені для використання у важких експлуатаційних умовах, здатні витримувати високий тиск і глибокий вакуум.
- Служать для фіксації, обтиснення і герметизації різних сполук у гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітропроводів.
- Застосовуються в автопромисловості, суднобудуванні, сільському господарстві, будівництві, верстатобудуванні.
- Матеріал: Оцинкована сталь (W1)
- Замковий механізм багаторазового використання має запобіжний місток.
- Болт має шестигранну голівку під гайковий ключ з спеціальної конструкції та незнімної розпіркою
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 31 мм |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 29 мм |
| Область застосування хомута | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Силовий |
| Упаковка | Пачка |
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 29-31мм |
- Ціна: 22,05 ₴


