
Хомут силовий APRO 36-39мм (36-39мм)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10092
32,26 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Хомут силовий APRO в коробці 100 шт
Призначені для використання у важких експлуатаційних умовах, здатні витримувати високий тиск і глибокий вакуум.
- Служать для фіксації, обтиснення і герметизації різних сполук у гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітропроводів.
- Застосовуються в автопромисловості, суднобудуванні, сільському господарстві, будівництві, верстатобудуванні.
- Матеріал: Оцинкована сталь (W1)
- Замковий механізм багаторазового використання має запобіжний місток.
- Болт має шестигранну голівку під гайковий ключ з спеціальної конструкції та незнімної розпіркою
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 39 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 36 мм |
| Область застосування хомута | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Силовий |
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 36-39мм |
- Ціна: 32,26 ₴


