
Хомут черв'ячний нержавійка APRO 10-16 мм (уп.-50 шт) (10-16мм (уп.50 шт))
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10253
401,29 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (95) 176-28-38
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хомут черв'ячний нерж.APRO (уп.-50 шт)
Призначені для фіксації, обтиснення і герметизації різних сполук у гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітропроводів.
- Матеріал: Нержавіюча сталь (W2)
- Замковий механізм багаторазового використання, розбірний.
- Гвинт має шестигранну голівку під гайковий ключ комбінований паз, під хрестову і шлицевую викрутку.
Min D (mm)- 8 Max D (mm)- 12 W (mm)-9 S (mm)- 0,7 Момент затяжки (Hm)- 4,5 - 6
SW (mm)- 7, Сталь - W2,
Призначені для фіксації, обтиснення і герметизації різних сполук у гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітропроводів.
- Матеріал: Нержавіюча сталь (W2)
- Замковий механізм багаторазового використання, розбірний.
- Гвинт має шестигранну голівку під гайковий ключ комбінований паз, під хрестову і шлицевую викрутку.
Min D (mm)- 8 Max D (mm)- 12 W (mm)-9 S (mm)- 0,7 Момент затяжки (Hm)- 4,5 - 6
SW (mm)- 7, Сталь - W2,
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 16 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 10 мм |
| Область застосування хомута | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 10-16мм (уп.50 шт) |
- Ціна: 401,29 ₴/упаковка


