
Вакуумний Шланг (жовтий) (Ціна за 1 м. п) 1 1/2"(40мм) (1 1/2"(40мм))
- В наявності
- Код: 10124
118,67 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Надсилання здійснюється після повної передоплати!
НАПІРНО-ВСМОКТУЮЧИЙ ШЛАНГ - Міцний, гнучкий та гладкий пластифікований ПВХ для подачі води (легкі умови експлуатації), легких хімічних сполук, використовується у сільському господарстві, промисловості, будівництві.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
■ Висмоктувальні шланги виготовляються з м'якого матеріалу
посиленого твердим ПВХ
■ Залежно від міри застосування мають властивості приймати
будь-яку форму (вигинається).
■ Цей вид шлангів широко застосовується при всмоктуванні пилу
повітря та промислових вод. Відповідають умовам охорони здоров'я
стійкі до тиску та зовнішніх ударів.
ДІЛЯНКИ ВИКОРИСТАННЯ
■ Використовується в роботах, пов'язаних із перекачуванням та всмоктуванням
усіх видів води та різних хімічних речовин
■ Будівельні майданчики
■ Сільськогосподарські угіддя
■ У промисловості
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
■ Робочий тиск 10 Атм
■ Робоча температура -5°C / +60°C
■ Колір : Жовтий;;"Купити Шланг напірно-всмоктуючий (жовтий)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 25 м |
| Колір | Жовтий |
| Кількість шарів | 1 |
| Товщина стінки | 3.5 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 1 1/2"(40мм) |
| Тип виробу | Гофра |
| Матеріал виробу | Полівінілхлорид |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
| Робоче середовище | Вода, Повітря, Рідка середа, Неагресивна середа |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Область застосування виробу | Вентиляція, кондиціонування, Водопостачання, Деревообробка, Машинобудування, Нафтопродукти, Зрошувальні системи, Харчова промисловість, Промисловість, Сільське господарство, Будівництво, Хімічна промисловість |
| Тип армування | Спіральне |
- Ціна: 118,67 ₴/м
