
Шланг Флорія 1" 30м (1" 30м)
- В наявності
- Код: 10027
1 801,68 ₴/бухта
+380 (95) 176-28-38
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поливальний шланг Флорія широко використовується в системах поливальних робіт.
- Володіє хорошою стійкістю, як високих, так і низьких температур.
- Застосовується для подачі води в домашньому, сільському господарстві, будівельній та інших галузях промисловості.
- Має гарну еластичність і при цьому володіє високою експлуатаційною міцністю завдяки текстильного армуванню.
Технічні харакетристики:
- Робочий тиск 10 bar
- Робоча температура: -5°C / +60°C
- Володіє хорошою стійкістю, як високих, так і низьких температур.
- Застосовується для подачі води в домашньому, сільському господарстві, будівельній та інших галузях промисловості.
- Має гарну еластичність і при цьому володіє високою експлуатаційною міцністю завдяки текстильного армуванню.
Технічні харакетристики:
- Робочий тиск 10 bar
- Робоча температура: -5°C / +60°C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр шланга (") | 1" |
| Діаметр | 25 мм |
| Кількість шарів | 4 |
| Робочий тиск | 10 атм |
| Довжина | 30 м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 1" 30м |
- Ціна: 1 801,68 ₴/бухта
