
Шланг Кольоровий Армований (Харчовий) 50м 1 1/2" (38мм) (1 1/2" (38мм) )
- В наявності
- Код: 10744
4 801,10 ₴/бухта
Шланг ПВХ має пластичність, стійкий до ударних навантажень і тиску. Крім того він легкий, гнучкий та зручний для використання. Шланг ПВХ стійкий до абразивного зносу, має стійкість до ультрафіолетових променів та атмосферних явищ, стійкий до впливу великої кількості хімічних речовин. Крім того, армовані ПВХ шланги не змінюють прохідного (внутрішнього) перерізу при згині.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
■ Виявляють високу експлуатаційну міцність завдяки
текстильне армування з перехресним переплетенням
■ Еластичний
■ Екологічний
ДІЛЯНКИ ВИКОРИСТАННЯ:
■ Присадибні ділянки
■ Будівельні майданчики
■ Сільськогосподарські угіддя
■ Використовуються у всіх видах поливальних робіт
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
■ Робочий тиск 3 bar
■ Робоча температура -5°C / +60°C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр шланга (") | 1 1/2" |
| Діаметр | 38 мм |
| Кількість шарів | 3 |
| Робочий тиск | 3 атм |
| Довжина | 50 м |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 1 1/2" (35мм) |
| Довжина бухти | 50 |
- Ціна: 4 801,10 ₴/бухта

