
Шланг Експорт 50м 3/4" (3/4")
- В наявності
- Код: 10119
2 295,93 ₴/бухта
+380 (95) 176-28-38
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
EXPORT`СУПЕР - прозорі двошарові армовані ПВХ шланги.Робочий тиск до 4 бар при +23°C, тиск розриву 12 бар. Температура експлуатації від -10°C до +70°C
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
■ 2-х шаровий поливальний шланг зроблений з ПВХ високої якості
■ Універсальний, зносостійкий шланг
■ Проявляють високу експлуатаційну міцність завдяки
текстильного армуванню з перехресним переплетенням
■ Підходить для транспортування з харчових продуктів
■ Еластичний
■ Екологічний
ВИКОРИСТАННЯ ДІЛЯНКИ
■ Використовуються у всіх видах поливальних робіт
■ Присадибні ділянки
■ Будівельні майданчики
■ Сільськогосподарські угіддя тощо
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
■ Робоча температура -5°C / +60°C
■ Робочий тиск 8 bar
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Діаметр | 18 мм |
| Робочий тиск | 8 атм |
| Довжина | 50 м |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 3/4" |
- Ціна: 2 295,93 ₴/бухта
