
Кран кульовий ВН 1/2" (1/2")
- В наявності
- Код: PFV-B
39,15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (95) 176-28-38
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран кульовий з внутрішньою і зовнішньою різьбою (однією з боку зовнішня різьба, з іншого боку внутрішня). ). Запірний механізм виконаний у вигляді пластикового кулі і забезпечує надійну роботу.
Кран виконаний по стандартам: DIN / BS / ANSI
Витримує високий тиск PN-16
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристика | 1/2" |
| Тип | Кран кульовий з внутрішньою і зовнішньою різьбою |
| Тип затвору | Кульовий |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Діаметр шланга підключається | 1/2" |
| Стан | Нове |
- Ціна: 39,15 ₴

